header foto
 

Organisatie

1. Secretariaten
Maarten Neve Voorzitter (ad interim)
vacature Secretaris
1. Ledenadministratie
Jacqueline Tijkotte Ledenadministratie
2. Wedstrijdsecretariaat
Kim Koopman Wedstrijdsecretaris
Kim Koopman Wedstrijdsecretaris
Kim Koopman Wedstrijdsecretaris
Michiel Doeleman Wedstrijdsecretaris
3. Scheidsrechtercommissie
vacature Commissievoorzitter
Max Vromans Opleidingscoordinator
Saranda Bakels-Waninge Indeler
Saranda Bakels-Waninge Indeler
Lena Veenstra Indeler
Michiel Doeleman Indeler
Ledenwervingscommissie
vacature Commissievoorzitter
Medische commissie
vacature Contactpersoon
vacature Inhoud EHBO koffers
Tuchtcommissie
Erik Pennink Contactpersoon
Vertrouwenspersoon
Esther Smal Contactpersoon
2. Financiën
Rob Toepoel Penningmeester
Jochem Wagenaar Commissielid
Michiel Doeleman Commissielid
Jacqueline Tijkotte Commissielid
Jan Graafland Commissielid
vacature Commissielid Materialen
3. Hockeyzaken Senioren
Rim Stammes Bestuurslid
Lena Veenstra Lijncoordinator
vacature Hoofdtrainer Dames 1
Boris Veenstra Lijncoordinator
vacature Hoofdtrainer Heren 1
4. Hockeyzaken Junioren
Maarten Neve Bestuurslid
Vera van Wijk Hoofdtrainer
vacature Lijncoordinator Jongens O12 t/m O18
Inge Maas Lijncoordinator
Remy van der Meulen - Kuiperij Lijncoordinator
vacature Lijncoordinator Meisjes O16
Steven Schulkes Lijncoordinator
vacature Lijncoordinator Meisjes O18
Niel van Vuuren Lijncoordinator
Zaalhockey
vacature Commissielid zie site
5. Hockeyzaken Jongste Jeugd
Tanja van der Plas - Heijda Bestuurslid
Vera van Wijk Hoofdtrainer
Hanna Lange Lijncoordinator
Lisa de Graaf Lijncoordinator
vacature Lijncoordinator Guppen/Funkey
6. Commerciële zaken
Taco Lucassen Bestuurslid
Sponsor- & Fondsenwerf Cie
Alexander de Wagt Commissielid
Communicatie commissie
Marte Woudt Commissielid
Hanneke Lievaart Commissielid
Jeff van Schie Multimedia
Vrijwilligers Coördinator
vacature Commissievoorzitter
7. Algemene zaken
Accomodatie
vacature Beheerder
Gevonden Voorwerpen
Aimée Olij Contactpersoon
Klusgroep
Hester Zonjee Commissielid
Marcus Sloog Commissielid
Lisa-Beheer
Peter Hover Beheerder
Website
vacature Contactpersoon
8. Bar
Ruud Lokenberg Commissievoorzitter
Maartje Tollenaar Commissielid
Mayke Stammes Inkoop
Edwin van de Vliet Barcoordinator
Jeroen Drankier Barcoordinator
Mascha Bernoski Barcoordinator
Michiel van Zeggeren Barcoordinator
Ralf Koedijker Barcoordinator
Jan Graafland Barcoordinator
Michiel Doeleman Barcoordinator
Rim Stammes Barcoordinator
vacature Wasgoed
9. Evenementen
vacature Commissievoorzitter
vacature Contactpersoon Beach toernooi
vacature Contactpersoon D-Kamp
vacature Contactpersoon Hockey Helden
vacature Contactpersoon Hockey Stars
vacature Contactpersoon Jongste Jeugddag
vacature Contactpersoon Wouterland toernooi