header foto
 

Commissies/vrijwilligers

Klaas-Jan Neefkes Bestuurslid
Michiel van Zeggeren Voorzitter
Saranda Bakels-Waninge Secretaris
Rob Toepoel Penningmeester
Arjen Veenstra Bestuurslid
Mascha Bernoski Bestuurslid
Louise Schalkoort Commissievoorzitter Risico Invent.&Evaluatie
Arjen Veter Beheerder
Folkert Schoorl Inkoop Dranken
Folkert Schoorl Inkoop Food- & Non-Foodja
Caroline Nieuwendijk Wasgoed van de Bar Even weken
Wendy Bosch Wasgoed van de Bar Oneven weken
Hester Zonjee Commissievoorzitter
Arjen Veter Commissielid Uitvoeren van diverse reparatie klussen in en om het clubgebouw
Marcus Sloog Commissielid
Peter Hover Beheerder
Folkert Schoorl Beheerder
Puck op t Hof Commissielid
Louise Schalkoort Commissievoorzitter
Evelien de Waal Inhoud EHBO koffers
Peter Hover Contactpersoon
Raymond Wijker Commissielid
Dick Schermer Commissievoorzitter Werven van Sponsors Maken van contracten Beheren van contacten Coordineren met Hoofdsponsors Etc.
Helga Timmer Commissielid
Manon de Leth Commissielid
Fred Haanen Commissaris Oud Papier
Britte Janssen Voorzitter
Puck op t Hof Commissielid
Britte Janssen Commissielid
Rob Toepoel Bestuurslid
Mascha Bernoski Bestuurslid 5. Hockeyzaken Junioren
Folkert Schoorl TC-lid Organisatie
Mascha Bernoski TC-lid Organisatie B-lijn
Karin Rijs TC-lid Org. & Techniek C-Lijn
Amber Brakenhoff Hoofdtrainer
Mascha Bernoski TC-lid Organisatie J & M E/F
Folkert Schoorl Hoofdtrainer
Marijke Robertson TC-Voorzitter
Niel van Vuuren Hoofdtrainer
Georgette Koppen TC-lid Organisatie
Pieter Lagro TC-lid Organisatie
Rene Treffers Trainer
Peter Hover Commissielid zie site
Nancy van Kasteren Commissaris Keepersmaterialen
Folkert Schoorl Organisator Jongste Jeugddag
Folkert Schoorl Organisator Tulpencursus & IntroOrganiseren van introductie cursus voor nieuwe leden
Lars Luijckx Trainer-Coach Heren 1
Michiel Doeleman Lijncoordinator Dames
Folkert Schoorl Hoofdtrainer
Jelleke Veentjer Trainer
Nancy van Kasteren Commissaris Keepersmaterialen
Frank Ditmarsch Commissaris zie site
Folkert Schoorl Beheerder
Pieter Dijker Commissaris
Onno Okker Commissielid
Folkert Schoorl Ledenadministratie
Nico Welschen Wedstrijdsecretaris D8/E/F Jeugd
Inge Berlijn Wedstrijdsecretaris A/B/C/D Jeugd
Saranda Bakels-Waninge Zaal Wedstrijd secretaris Junioren
Inge Berlijn Wedstrijdsecretaris Senioren
Milo Tuinman Begeleiding en beoordeling
Bert van Kessel Opleidingscoordinator CS / CS+ Verzorgen van opleidingen, organiseren examens
Saranda Bakels-Waninge Indeler Junioren
Erik Pennink Commissielid
Esther Smal Contactpersoon

Agenda

Nog geen agenda punten.