header foto
 
Dit schema loopt van 4-5-2020 t/m 14-6-2020
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:45 - 16:45 Jongens 3F1 Lars Luijckx K1
15:45 - 16:45 Meisjes 3F1 Amber Brakenhoff
Bibi Beliën
K1
15:45 - 16:45 Meisjes 3F2 Amber Brakenhoff
Zasja Mehciz
K1
15:45 - 16:45 Meisjes 3F3 Amber Brakenhoff
Dionne van Aalsum
K1
15:45 - 16:45 Meisjes 3F4 Amber Brakenhoff
Saar Ridderhof
K1
17:00 - 18:00 Jongens D1 Thijs Dijkhuizen
Lars Luijckx
K1
18:15 - 19:15 Jongens C1 Joris Vromans
Lars Luijckx
K1
18:30 - 19:30 Meisjes B4 Sophie Brocken K2
19:30 - 20:30 Dames 3 Ray van der Klis K1 - AB
19:45 - 20:45 Trimmers Folkert Schoorl K2
20:45 - 21:45 Heren Trim Arjen Veenstra
Michiel Doeleman
Rim Stammes
K1
21:00 - 22:00 Trimmers Folkert Schoorl K2
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Meisjes D1 Jort van Beek K1 - AB
16:00 - 17:00 Meisjes D2 Maud de Vries K1 - CD
16:30 - 17:30 Meisjes D3 Sophie Brocken K2 - CD
16:30 - 17:30 Meisjes D4 Joris de Vries K2 - AB
17:15 - 18:15 Meisjes C4 Maud de Vries
Jort van Beek
K1
17:45 - 18:45 Meisjes C2 Sophie Brocken
Joris de Vries
K2
18:30 - 19:30 Meisjes A3 K3 Er wordt training gegeven door Dames 1
18:45 - 19:45 Meisjes A1 Jort van Beek
Joris de Vries
K1
19:00 - 20:00 Meisjes A2 Duco Stammes K2
20:00 - 21:00 Dames 1 Joris de Vries
Jort van Beek
K1
20:15 - 21:15 Dames Jong 1 Duco Stammes
Yvo Lagerwaard
K2
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:15 - 16:15 Jongens 3F1 Lars Luijckx
Maarten Vermeulen
K2
15:15 - 16:15 Meisjes 3F1 Amber Brakenhoff
Esmee Goudsblom
K2
15:15 - 16:15 Meisjes 3F2 Amber Brakenhoff
Maite Hover
K2
15:15 - 16:15 Meisjes 3F3 Amber Brakenhoff
Nina Beliën
K2
15:15 - 16:15 Meisjes 3F4 Amber Brakenhoff
Zasja Mehciz
K2
15:30 - 16:30 Funkey Amber Brakenhoff
Philie Broekmeijer
K1
15:30 - 16:30 Guppen Amber Brakenhoff
Saar Ridderhof
Bibi Beliën
K1
16:30 - 17:30 Jongens 8E1 Lars Luijckx
Thimo Loos
K2
16:30 - 17:30 Meisjes 8E1 Saar Ridderhof
Amber Brakenhoff
K2
16:30 - 17:30 Meisjes 8E2 Esmee Goudsblom
Amber Brakenhoff
K2
16:45 - 17:45 Jongens 6E1 Melle Born
Lars Luijckx
Jesse Beentjes
K1 - AB
16:45 - 17:45 Meisjes 6E1 Bibi Beliën
Amber Brakenhoff
K1 - CD
16:45 - 17:45 Meisjes 6E2 Maite Hover
Guus Schootemeijer
Amber Brakenhoff
K1 - CD
16:45 - 17:45 Meisjes 6E3 Saar de Beer
Nina Beliën
Amber Brakenhoff
K1 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes B2 Lars Luijckx K1
19:15 - 20:15 Heren 1 Lars Luijckx K1
20:30 - 21:30 Heren 3 Lars Luijckx K1
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Meisjes D1 Lars Luijckx K2 - AB
16:00 - 17:00 Meisjes D2 Dionne van Aalsum K2 - CD
16:15 - 17:15 Meisjes D3 Mae van Aalsum K1 - AB
16:15 - 17:15 Meisjes D4 Sophie Brocken K1 - CD
17:15 - 18:15 Jongens B1 Yvo Lagerwaard
Jochem Wagenaar
K2
17:30 - 18:30 Jongens D1 Lars Luijckx
Sophie Brocken
K1
18:30 - 19:30 Meisjes B5 Duco Stammes
Yvo Lagerwaard
K2
18:45 - 19:45 Meisjes B3 Lars Luijckx
Sophie Brocken
K1
20:00 - 21:00 Meisjes B1 Duco Stammes
Yvo Lagerwaard
K1
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:45 - 16:45 Jongens 8E1 Lars Luijckx
Thimo Loos
K1 - CD
15:45 - 16:45 Meisjes 8E1 Amber Brakenhoff
Tisha Simons
K1 - AB
15:45 - 16:45 Meisjes 8E2 Dionne van Aalsum
Amber Brakenhoff
K1 - AB
16:00 - 17:00 Jongens 6E1 Lars Luijckx
Maite Hover
K2 - CD
16:00 - 17:00 Meisjes 6E1 Amber Brakenhoff
Veerle geertje Beijering
K2 - AB
16:00 - 17:00 Meisjes 6E2 Amber Brakenhoff
Esmee Goudsblom
Meike Metselaar
K2 - AB
16:00 - 17:00 Meisjes 6E3 Amber Brakenhoff
Sofie Kramer
K2 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes C1 Lars Luijckx
Amber Brakenhoff
K1
17:15 - 18:15 Meisjes C3 Sophie Brocken
Duco Stammes
K2
18:15 - 19:15 Jongens A1 Wessel van der Schaaf
Jort van Beek
K1
18:30 - 19:30 Jongens B2 Stijn van Zeggeren
Lars Luijckx
K2
19:30 - 20:30 Dames 2 Jort van Beek
Joris de Vries
K1
19:30 - 20:30 Dames 3 Jort van Beek
Joris de Vries
K1
19:45 - 20:45 Heren Jong 1 Lars Luijckx K2
20:45 - 21:45 Heren 2 K1