header foto
 
Dit schema loopt van 17-12-2018 t/m 23-12-2018
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 Meisjes C3 Zaal Lars Luijckx Lelie, Sporthal De
17:00 - 18:00 Meisjes C4 Zaal Lelie, Sporthal De
17:00 - 18:00 Meisjes D4 Zaal Sophie Brocken
Ton Bouman
Enterij, Sportcentrum De
17:00 - 18:00 Meisjes D5 Zaal Enterij, Sportcentrum De
18:00 - 19:00 Jongens C1 Zaal Enterij, Sportcentrum De
18:00 - 19:00 Jongens D1 Zaal Ton Bouman Enterij, Sportcentrum De
18:00 - 19:00 Meisjes B3 Zaal Lars Luijckx Lelie, Sporthal De
18:00 - 19:00 Meisjes C2 Zaal Lelie, Sporthal De
19:00 - 20:00 Meisjes B1 Zaal Lars Luijckx Lelie, Sporthal De
19:00 - 20:00 Meisjes B12 Zaal Lelie, Sporthal De
19:00 - 20:00 Meisjes B4 Zaal Yvo Lagerwaard Enterij, Sportcentrum De
19:00 - 20:00 Meisjes B5 Zaal Enterij, Sportcentrum De
20:00 - 21:00 Jongens A1 Zaal Yvo Lagerwaard Enterij, Sportcentrum De
20:00 - 21:00 Jongens B12 Zaal Enterij, Sportcentrum De
20:00 - 21:00 Meisjes A1 Zaal Daan van der Helm Lelie, Sporthal De
20:00 - 21:00 Meisjes A12 Zaal Lelie, Sporthal De
21:00 - 22:00 Dames 1 Zaal Daan van der Helm Lelie, Sporthal De
21:00 - 22:00 Dames A Zaal Lelie, Sporthal De
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 Meisjes D1 Zaal Lars Luijckx Enterij, Sportcentrum De
17:00 - 18:00 Meisjes D12 Zaal Enterij, Sportcentrum De
18:00 - 19:00 Meisjes D2 Zaal Lars Luijckx Enterij, Sportcentrum De
18:00 - 19:00 Meisjes D3 Zaal Enterij, Sportcentrum De
19:00 - 20:00 Meisjes A2 Zaal Enterij, Sportcentrum De
19:00 - 20:00 Meisjes B2 Zaal Lars Luijckx Enterij, Sportcentrum De
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 Jongens B1 Zaal Ton Bouman Enterij, Sportcentrum De
17:00 - 18:00 Jongens B2 Zaal Enterij, Sportcentrum De
18:00 - 19:00 Meisjes C1 Zaal Ton Bouman Enterij, Sportcentrum De
18:00 - 19:00 Meisjes C12 Zaal Enterij, Sportcentrum De
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
19:30 - 20:30 Meisjes A12 Zaal Lars Luijckx Bloemen, Sportcentrum De
19:30 - 20:30 Meisjes A2 Zaal Bloemen, Sportcentrum De
20:30 - 21:30 Dames Jong Zaal Lars Luijckx Bloemen, Sportcentrum De
20:30 - 21:30 Meisjes A3 Zaal Bloemen, Sportcentrum De
21:30 - 22:30 Dames 1 Zaal Daan van der Helm Bloemen, Sportcentrum De
21:30 - 22:30 Dames A Zaal Bloemen, Sportcentrum De