header foto
 
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:45 Meisjes D1 Fleur Kolk K1 - CD
16:30 - 17:30 Meisjes D2 Lars Luijckx K1 - AB
16:30 - 17:30 Meisjes D4 Duco Stammes K2 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes B1 Lars Luijckx K1 - AB
17:30 - 18:30 Meisjes D5 Duco Stammes K2 - AB
17:45 - 19:00 Meisjes C1 Amber Brakenhoff K1 - CD
18:00 - 21:00 Keepersclub Trainingsgroep K3 - A Keeperstrainster Miranda van den Born
18:30 - 19:30 G- Hockey 2 Niel van Vuuren K1 - AB
18:30 - 19:30 G-Hockey 1 Niel van Vuuren K1 - AB
19:00 - 20:00 Meisjes B3 Folkert Schoorl K1 - CD
19:00 - 20:00 Meisjes B4 Duco Stammes K2 - CD
19:00 - 20:00 Meisjes B5 Duco Stammes K2 - CD
19:30 - 20:30 Meisjes B2 Lars Luijckx K2 - AB
20:00 - 21:30 Extern K3 - BCD Heren trimhockey
20:00 - 21:00 Meisjes A2 Duco Stammes K2 - CD
20:00 - 21:30 Trimmers Folkert Schoorl K1
20:30 - 21:30 Meisjes A3 Lars Luijckx K2 - AB
21:00 - 22:00 Dames Jong 1 Duco Stammes K2 - CD
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 Jongens D1 Ton Bouman K1 - AB
17:15 - 18:30 Jongens C1 Pim Haanen
Thomas Smit
K2 - AB
17:30 - 19:00 Jongens B1 Ton Bouman K1 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes C4 Lars Luijckx K1 - CD
18:30 - 19:30 Jongens B2 Pim Haanen
Thomas Smit
K2 - AB
19:00 - 20:00 Meisjes B5 Lars Luijckx K1 - CD
19:15 - 20:15 Jongens A2 Ton Bouman K1 - AB
20:00 - 21:30 Heren 1 Lars Luijckx K1 - CD
20:15 - 21:45 Jongens A1 Ton Bouman K1 - AB
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
14:30 - 15:30 Meisjes 6E1 Mirthe van de Graaf K1 - A
14:30 - 15:30 Meisjes 6E2 Duco Stammes K1 - B
14:30 - 15:30 Meisjes 6E3 Lisanne Peters
Jens de Haas
K1 - C
14:30 - 15:30 Trainingsleden M6E Lisanne Peters K1 - D
15:30 - 16:30 Jongens 6E2 Lisanne Peters
Jens de Haas
K1 - B
15:30 - 16:30 Jongens 8E1 Duco Stammes K1 - A
15:30 - 16:30 Meisjes 8E1 Mirthe van de Graaf K1 - C
15:30 - 16:30 Meisjes 8E2 Sophie Brocken K1 - D
15:30 - 16:30 Trainingsleden J6E K1 - A
15:30 - 16:30 Trainingsleden M8E Lisanne Peters K1 - D
16:15 - 17:30 Meisjes D1 Lars Luijckx K2 - AB
16:30 - 17:30 Funkey Sophie Brocken K3 - AB
16:30 - 17:30 Guppen Elise Knippen
Jesse Beentjes
Lucy Graafland
Melle Born
K1 - CD
16:30 - 17:30 Meisjes 3F1 Mirthe van de Graaf K1 - A
16:30 - 17:30 Meisjes 3F2 Tisha Simons K1 - B
16:30 - 17:30 Meisjes C3 Duco Stammes K3 - CD
16:30 - 18:00 Meisjes D2 Douwe van Dijk K2 - CD
16:30 - 17:30 Trainingsgroep jongens F Lisanne Peters K1 - A
16:30 - 17:30 Trainingsleden M3F Lisanne Peters K1 - B
17:30 - 18:30 G- Hockey 2 Niel van Vuuren K1 - AB
17:30 - 18:30 G-Hockey 1 Niel van Vuuren K1 - AB
17:30 - 18:30 Meisjes B4 Lars Luijckx K1 - CD
17:30 - 18:30 Meisjes D3 Lisanne Peters
Mirthe van de Graaf
K3 - CD
18:00 - 19:15 Meisjes C1 Amber Brakenhoff K2 - AB
18:00 - 19:15 Meisjes C2 Folkert Schoorl K2 - CD
18:15 - 19:15 Meisjes D5 Jens de Haas K3 - AB
18:30 - 19:30 Meisjes B2 Duco Stammes K1 - CD
18:30 - 19:30 Meisjes B3 Lars Luijckx K3 - CD
19:15 - 20:45 Dames Jong 1 Folkert Schoorl K2 - CD
19:30 - 21:30 Dames 1 Daan van der Helm K1 - AB
19:30 - 20:45 Dames 2 K1 - CD Trainer Beau Goezinnen
19:30 - 20:45 Dames 3 K1 - CD Trainer Beau Goezinnen
20:00 - 21:30 Meisjes A1 Lars Luijckx K2 - AB
20:45 - 22:00 Heren 3 K1 - CD Trainer Beau Goezinnen
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 Jongens D1 Ton Bouman K1 - AB
16:45 - 17:45 Meisjes D4 Sophie Brocken K1 - CD
17:30 - 18:45 Jongens C1 Ton Bouman K1 - AB
17:45 - 18:45 Meisjes C4 Sophie Brocken K2 - CD
18:00 - 19:15 Jongens B1 Duco Stammes K2 - AB
18:00 - 19:30 Meisjes B1 Lars Luijckx K1 - CD
19:00 - 20:00 Jongens B2 Ton Bouman K1 - AB
19:30 - 20:30 Jongens A2 Lars Luijckx K2 - AB
19:30 - 20:30 Meisjes A3 Duco Stammes K1 - CD
20:00 - 21:30 Jongens A1 Ton Bouman
Yvo Lagerwaard
K1 - AB
20:30 - 21:30 Meisjes A2 Lars Luijckx K1 - CD
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Keepers Jongste Jeugd Trainingsgroep K1 - AB Trainers Thijs Dijkhuizen, Anna Sloog en Juliet Graafland
16:00 - 17:00 Guppen Amber Brakenhoff
Fleur Kolk
Thimo Loos
Tisha Simons
Lucy Graafland
Mirthe van de Graaf
Nienke van Gennip
K2 - CD
16:00 - 17:00 Meisjes 3F1 Bibi Beliƫn
Saar Ridderhof
K2 - A
16:00 - 17:00 Meisjes 3F2 Anais Spaan
Dionne van Aalsum
K2 - B
16:00 - 17:00 Trainingsgroep jongens F Lisanne Peters K2 - A
16:00 - 17:00 Trainingsleden M3F Lisanne Peters K2 - B
17:00 - 18:00 Keepers Jongste Jeugd Trainingsgroep K1 - AB Keeper van de week D11 Trainsters Anna Sloog en Juliet Graafland
17:00 - 18:00 Jongens 6E2 Thimo Loos
Floris van Kan
K2 - B
17:00 - 18:00 Jongens 8E1 Thijs Dijkhuizen K2 - A
17:00 - 18:00 Meisjes 6E1 Lucy Graafland K2 - C
17:00 - 18:00 Meisjes 6E2 Maud de Vries
Mirthe van de Graaf
K2 - C
17:00 - 18:00 Meisjes 6E3 Tisha Simons K2 - D
17:00 - 18:00 Meisjes 8E1 Fleur Kolk K1 - C
17:00 - 18:00 Meisjes 8E2 Amber Brakenhoff
Nienke van Gennip
K1 - D
17:00 - 18:00 Trainingsleden M6E Lisanne Peters K2 - D
17:00 - 18:00 Trainingsleden M8E Lisanne Peters K1 - D
18:00 - 19:30 Meisjes A1 Jort van Beek K1 - AB
18:00 - 19:15 Meisjes C2 Joost Endlich K1 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes C3 Fleur Kolk K2 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes D3 Lisanne Peters
Jet Kramer
K2 - AB
19:15 - 20:45 Dames 1 Daan van der Helm K1 - CD
19:30 - 20:45 Dames 3 Joost Endlich K1 - AB
20:45 - 22:15 Dames 2 Daan van der Helm K1 - CD
20:45 - 22:15 Heren 1 Joost Endlich K1 - AB